Tarihçe

1994 yılından itibaren faaliyetini sürdüren firmamız dekorasyon sektöründe, ileri teknolojiyi, konusunda uzman, eğitimli kadrosuyla hizmeti ön planda tutarak müşterilerine güvenilir, sorunsuz ve kaliteli ürünler sunmayı ilke olarak benimsemektedir.

 

  Sektörde öncü olmanın sorumluluğu taşıyan firmamız,  şehir merkezinde bulunan fabrikasında ürettiği ürünleri tüm Türkiye geneline ve yurt dışına sunmaktadır.

Üretim

Rejans Proje, İstanbul merkezinde bulunan 1000 m2’lik kapalı alanında, teknolojide ki gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak 24 yılı aşkın süredir üretim yapmaktadır.

Müşterilerimize sorunsuz, yüksek hizmet ve servis kalitesi ürün sunmayı ilke edinen Rejans Proje, bilgisayar kontrollü ebatlama, cnc, pvc bantlama, ve eğri kenar bantlama makinelarıyla mamul ve yarı mamul malzeme üretimi yapabilmektedir.Proje Çözümleri,iç mekan tasarımı, inşaat işleri,mobilya imalatı yapmaktadır.

Teknoloji

Uluslararası pazarlarda rekabet edebilmek için en gelişmiş üretim teknolojilerinin kullanılmasının hayati derecede önemli olduğuna inanıyoruz.

 

Esnek üretim ve uluslar arası standartlarda yüksek üretim kalitesi; en son teknoloji lazer makineleri ve robotlardan oluşan üretim tesislerinde gerçekleştirilmektedir.